O nas

W outlet LaPerfum lubimy ładne zapachy, piękne flakoniki i to uczucie, kiedy pachniesz jak milion dolarów.

Wierzymy, że intencje i charakter człowieka można poznać już po zapachu. Wiesz, taka sytuacja, kiedy on stara się za bardzo i zdecydowanie przesadził z ilością. Albo, kiedy ona używa jedynie dezodorantu, bo odpuściła sobie już dawno, dawno temu. Lubimy też te pytania: „O matko, ładnie pachniesz. Co to?” i lubimy na takie pytania odpowiadać za każdym razem inaczej lub wręcz przeciwnie: robić z tego sekret, tajemnicę i milczeć jak grób. Czasem niczym Yennefer z Vengerbergu pachniemy tylko bzem i agrestem, a czasem nie jesteśmy wierni niczemu: i wybieramy nowy model tylko dlatego, że reklama z ulubioną aktorką wciągnęła nas bez reszty.

Jak widzisz, do perfum mamy podejście dość…niecodzienne.

Ty takiego nie masz? Nie szkodzi.

W outlet LaPerfum znajdziesz zarówno perfumy, jak i testery perfum. Dla tych, którzy uwielbiają luksus kupowania, spryskiwania i flakonikowania oraz dla tych, którzy do perfum mają podejście pragmatyczne i przyziemne: chcę jakość w dobrej cenie.

U nas masz wybór i pełne poparcie dla swojego szaleństwa.

W końcu jest ono i naszym udziałem!

Happy Couple

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą, która swoją działalność zaczęła już w 2016 roku. Od początku do końca nasz sklep internetowy został stworzony z pasji do różnorodnych perfum oraz renomowanych kosmetyków pielęgnacyjnych. Tylko u nas znajdziesz ponad 600 modeli zapachów dla kobiet i mężczyzn w różnych formach – testery perfum, perfumy oraz perfumetki.

Ale to nie wszystko! Damskie grono zachwycą również markowe kremy w najniższych, rynkowych cenach. Wszystko po to, aby zadowolić Was – naszych zaufanych Klientów. Wasze zaufanie zdobywaliśmy stopniowo i wiemy, że było warto. Właśnie dla Was staramy się, aby nowe produkty pojawiały się jak najczęściej. Starannie dobrana drużyna Biura Obsługi Klienta zapewni Wam pomoc na każdym kroku. Wasze zadowolenie jest naszym sukcesem!

Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz e-mail: [email protected]

Zapraszamy!

 

Dane firmy:

Diamond Cosmetic s.r.o.
Bohumír Menšík
Rybná 716/24
110 00 Praga, Czech
Ičo: 08511390

Wszystkie paczki wysyłane są z Polski!